Tesshinkan Logo

       D o m u

       Contact

       Kanál na YouTube

     pdf Tesshinkan Flyer  Tesshinkan Flyer


nejvyšší predstavitel stylu nejvyšší predstavitel stylu

10 pravidel 10 pravidel

historie historie

vývojová řada vývojová řada

zbranè zbranè

KATA KATA


DÔJÔ DÔJÔ

Seznam nositelů DAN Seznam nositelů DAN

akce akce

reportáže ze seminářů a soutěží reportáže ze seminářů a soutěží

zkušební rád zkušební rád

Soutěžní pravidla Soutěžní pravidla


novinky novinky

news download

okinawa guide okinawa guide

obchod obchod

odkazy odkazy

upozornení upozornení

disclaimer privacy policy

KAICHÔ TAMAYOSE HIDEMI, 10.DAN, HANSHI

Hidemi Tamayose, 8.Dan"Tichý mistr"

HIDEMI TAMAYOSE se narodil 14. cervence 1949 na MIYAKO, jižne od Okinawy v rodine s jedenácti detmi. Ve veku 16ti let se prestehoval na Okinawu a po ukoncení studií na Okinawské univerzite zacal ucit na strední škole. V roce 1975 se oženil se svojí milovanou ženou MASAKO a oba jsou ucitelé na SHIMAJIRI-GUN (jižní cást Okinawy), kde zároven i bydlí se svojí rodinou.

SENSEI TAMAYOSE zacal cvicit KARATE v roce 1967 u SENSEI MASAO SHIMY (MATSUBAYASHI-SHORIN-RYÛ) v KANZATOBARU, NAHA-City. V roce 1975 zmenil styl na KOBAYASHI-SHORIN-RYÛ u SENSEI SEIYU NAKAMURY, který ho také ucil se zbranemi RYÛKYÛ KOBUDÔ.

V roce 1982 se SENSEI TAMAYOSE zacal ucit prímo u SENSEI EISUKE AKAMINEho z RYÛKYÛ-KOBUDÔ-HOZON-SHINKÔ-KAI HONBU v NESABU, TOMIGUSUKU. Jako jeden ze starších studentu, získal 7.DAN od svého ucitele EISUKE AKAMINEho a 8.DAN od All Okinawan KARATE KOBUDÔ associace and pracoval jako predseda Výboru reditelu v HOZON-SHINKÔ-KAI až do smrti SENSEI EISUKE AKAMINEho v roce 1999. V soucasné dobe je Generálním sekretárem v Okinawa-KEN-KARATEDÔ-RENGO-KAI. Byl jedním z prvních organizátoru Okinawa World KARATE Tournament v roce 1997 a krome toho je ješte Viceprezidentem Okinawské asociace pro rozvoj detí (KODOMO-KAI).
V cervnu roku 2005 získal 9.DAN a zároven mu byl propujcen titul HANSHI.

V roce 1992 zacal SENSEI TAMAYOSE ucit KOBUDÔ na seminárích v Kanade a v USA, a až dodnes tam pravidelne vyucuje. Od roku 2002 také vyucuje v Evrope na Letních mezinárodních seminárích. Neúnavne ucí sylabus s 23 KATA, KIHON, History a KUMITE. S neuveritelnou energií, s jakou vyucuje, získává tento okinawský mistr mezinárodní uznání. Jeho uprímnost a styl výuky jsou klícem k jeho popularite a respektu mezi vrstevníky v okinawské KARATE a KOBUDÔ komunite. 23. cervna 2000 se na Okinawe konala Konference summitu G8 a SENSEI TAMAYOSE byl vybrán jako jeden ze 4 okinawských mistru, aby predvedl kulturní umení KARATE a KOBUDÔ pro vrchní predstavitele nejsilnejších zemí sveta.